Home
Away
Time | Event | Details |
---|---|---|
8:00am- 3:00pm |
NW Auditorium
| |
2:00pm- 6:00pm |
NW Gymnasium
|
Time | Event | Details |
---|---|---|
6:00pm- 9:00pm |
NW Gymnasium
|
Time | Event | Details |
---|---|---|
3:10am- 4:15am |
Multi-Purpose Room B
| |
1:00pm | vs. Multiple Schools.. Warm-ups begin at 12:30 | |
Warm-ups begin at 12:30 |
Time | Event | Details |
---|---|---|
6:00pm- 9:00pm |
NW Upper Weight Room
more.. | |
6:00pm- 9:00pm |
NW Gymnasium
|
Time | Event | Details |
---|---|---|
3:00pm- 5:15pm |
NW Classrooms
| |
5:15pm | vs. Gretna
Round 1-- OPS Invite v. Gretna at Benson Win- play @ NW 12/7 at 1:30 PM Lose- play @ NW 12/7 at 10 AM | |
Round 1-- OPS Invite v. Gretna at Benson Win- play @ NW 12/7 at 1:30 PM Lose- play @ NW 12/7 at 10 AM | ||
5:15pm | vs. Benson High School
Round 1-- OPS Invite v. Benson at Bryan Win- play @ South 12/6 at 7 PM Lose- play @ Central 12/7 at 11:45 AM | |
Round 1-- OPS Invite v. Benson at Bryan Win- play @ South 12/6 at 7 PM Lose- play @ Central 12/7 at 11:45 AM | ||
5:30pm | vs. Lincoln North Star |
Time | Event | Details |
---|---|---|
TBD | vs. TBA
Play Omaha South at 7 PM with 12/5 win over Benson | |
Play Omaha South at 7 PM with 12/5 win over Benson | ||
7:00am- 11:00am |
NW Aux Gym
| |
6:30pm- 8:30pm |
NW Auditorium
|
Time | Event | Details |
---|---|---|
TBD | TBA vs. TBA
Round 2 OPS Invite 11:45 AM- Benson/NW loser v. North/Bryan loser 3:15 PM- Ben/NW/South winner v. North/Bryan winner | |
Round 2 OPS Invite 11:45 AM- Benson/NW loser v. North/Bryan loser 3:15 PM- Ben/NW/South winner v. North/Bryan winner | ||
7:00am- 1:00pm |
NW Classrooms
8 AM test start; 7:30 students arrive Rooms 101 and 103 | |
8 AM test start; 7:30 students arrive Rooms 101 and 103 | ||
10:00am | vs. TBA
OPS Invite-- Round 2 10 AM- Gretna/NW loser v. Benson/Central loser 11:45 AM- South/Bryan loser v. Burke/North loser 1:30 PM- Gretna/NW winner v. Benson/Central winner 3:15 PM- Mill Sout/South/Bryan winner v. Burke/North winner | |
OPS Invite-- Round 2 10 AM- Gretna/NW loser v. Benson/Central loser 11:45 AM- South/Bryan loser v. Burke/North loser 1:30 PM- Gretna/NW winner v. Benson/Central winner 3:15 PM- Mill Sout/South/Bryan winner v. Burke/North winner | ||
10:00am | vs. Multiple Schools.. | |
6:30pm- 8:30pm |
NW Auditorium
|